12342772_10153732576133360_5743507063741015211_n

Kim jestem?

Nazywam się Zuza Balcerzak. Z wykształcenia jestem socjologiem, ale już od najmłodszych lat starałam się  wyrazić siebie poprzez rysunek, malarstwo i fotografię. Dopiero po skończeniu studiów spełniłam swoje marzenie z dzieciństwa. Przez 2 lata uczęszczałam do Szkoły Rysunku i Malarstwa Piotra Króla w Łodzi i nauczyłam się jak wiele można stworzyć za pomocą ołówka i pędzla. W międzyczasie ciągle fotografowałam i uczestniczyłam w spotkaniach fotografów amatorów. Później opanowałam obsługę programów graficznych i tabletu i zaczęłam łączyć wszystkie moje dotychczasowe umiejętności, tworząc projekty graficzne dla piewszych klientów.

W końcu dzięki wsparciu moich przyjaciół i znajomych zdecydowałam się na założenie własnej działalności. Odbyłam także staż jako grafik w agencji interaktywnej Kamikaze w Łodzi, gdzie dostałam sporą dawkę wiedzy i wielkiego motywacyjnego kopa.

Jestem fanką minimalizmu w designie. Z drugiej strony fascynuje mnie styl secesyjny w sztuce i architekturze.

A tak poza tym uwielbiam podróże, góry, jedzenie, a moim ulubionymi zwierzakami są koty i szopy pracze.

Co robię?

Obecnie pracuję dla kilku firm, a także wykonuję zlecenia dla osób prywatnych z zakresu projektowania graficznego i fotografii. Maluję również obrazy olejne na zamówienie oraz wykonuję własne projekty artystyczne.

Z kim pracuję?

Jeśli projekt wymaga więcej rąk do pracy, chętnie korzystam z pomocy innych osób. Współpracuję z profesjonalistami w zakresie filmowania, projektowania stron internetowych i copywritingu.