O MNIE

KIM JESTEM?

Nazywam się Zuza Balcerzak. Z wykształcenia jestem socjologiem, ale już od dziecka starałam się  wyrazić siebie poprzez rysunek, malarstwo i fotografię.

Od początku 2016 r. działam jako freelancer, współpracuję na stałe z kilkoma firmami w zakresie projektowania graficznego i fotografii, ale też chętnie angażuję się w nowe projekty.

Prywatnie uwielbiam podróże, góry i włoską kuchnię.

 

CO ROBIĘ?

Obecnie wykonuję zlecenia dla firm oraz osób prywatnych z zakresu projektowania materiałów graficznych na potrzeby druku oraz do internetu. Realizuję także zlecenia fotograficzne – reportaże z wydarzeń, imprez firmowych, a także portrety biznesowe. W sezonie wiosenno-letnim zajmuję się fotografią ślubną – współtworzę projekt Ślub z innej bajki  

Pomagam młodym firmom kompleksowo.  Tworzę identyfikacje wizualne – logo, wizytówki, papier firmowy, materiały marketingowe, a także fotografie biznesowe.

Po godzinach wykonuję szkice, ilustracje i własne projekty artystyczne.

 

Z KIM PRACUJĘ?

Jeśli projekt wymaga więcej rąk do pracy, chętnie korzystam z pomocy innych osób. Współpracuję z profesjonalistami w zakresie filmowania/animacji, projektowania stron internetowych i copywritingu.